Súťaž FotoKursalon 2012

PlagatFotoKursalon-2012

8. ročník súťažnej výstavy fotografií na voľnú tému, VYHODNOTENIE !
Do súťaže sa prihlásilo spolu 31 autorov z celého Slovenska. Porota v zložení Peter Ertl, Zoltán Karpáty a Richard Fábian vybrala spomedzi 150 fotografií 3 víťazné kolekcie. Súťaž bola verejná bez obmedzenia témy, pričom súťažili spolu farebné aj čierno-biele fotografie. Primátor mesta Piešťany Remo Cicutto ohodnotil jedného autora cenou primátora. Výstavu víťazných ako aj ďalších fotografií si možete prísť pozrieť do 02.12.2012 v priestoroch Frapérie Kursalon.

1.miesto  – Vojtech HANK (Piešťany) – za kolekciu fotografií „Štruktúry zeme 1.-11.“

2.miesto  – Jaroslav MATEJČEK (Trenčín) – za kolekciu fotografií „Pavúči svet I.-III.

3. miesto – Marián ZÁVACKÝ (Žilina) – za kolekciu farebných „Predčasná jeseň“, „Impresia“

Cena primátora mesta Piešťany – Jozef IVAN (Nové Zámky) za fotografiu „Park Foto okamihy I.“