Fotoreport z prezentácie SAMYANG objektívov

mg_8134Piešťanský fotoklub v spolupráci s MINI-MAX.SK prichystal predvádzaciu akciu viac ako 20 objektívov značky SAMYANG. Vrátane novinky z dielne kórejského výrobcu TILT/SHIFT 24mm f/3.5 ED AS UMC.

Objektívy boli k dispozícií v ART JAZZ Kursalon pre CANON, NIKON a SONY. Martin Lukáč, majiteľ mini-max.sk, radil a ochotne odpovedal na otázky záujemcov. Fotografi, ktorí si priniesli svoje telá zrkadloviek mohli objektívy testovať v šere miestnosti, ale aj na terase Kursalonu. Vo veľkej sále sa chystala svatba a odvážlivci skúšali fotiť aj aranžmány na stoloch, kde pilne pracovali organizátori. Každý návštevník dostal kupón na zľavu 10EUR pri kúpe objektívu tejto značky v predajniach MINI-MAX. Sme veľmi radi, že sa akcie zúčastnili aj fotografi, ktorí nie sú členmi Piešťanského fotoklubu.