Blog

5.ročník parkovej výstavy FoTTofest.

Share

Dňa 7. 6. 2014 o 13 h ožije mestský amfiteáter v Trnave už po piaty krát súťažnou prehliadkou fotografií v plenéri, ktorú poriada trnavský fotoklub IRIS v spolupráci s mestom Trnava pod názvom FoTToFest 2014.

Tak ako po minulé roky, aj tento rok budú môcť fotografi vystaviť na pripravených sieťach svoje fotografie a podeliť sa s ostatnými o svoje videnie sveta okolo nás. Formát, žáner ani technika vyhotovenia fotografií nie sú predpísané. Usporiadatelia si však vyhradzujú právo neprijať do súťaže a na prezentovanie fotografie, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi a so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Registrácia vystavujúcich sa začne o 12 h.
Odborná porota udelí jednu cenu za vystavenú fotografiu, alebo kolekciu fotografií v kategórii do 16 rokov a 3 ceny vo vekovej kategórii nad 16 rokov. Ako sa už stalo tradíciou, do hlasovania o najlepšiu fotografiu sa budú môcť zapojiť aj návštevníci tohto podujatia. Nalepením fotobodu na kartu vystavujúceho autora budú môcť podporiť svojho favorita. Fotobod dostanú pri vstupe do areálu amfiteátra.

V priestoroch kaviarne bude od 13 do 17 h možnosť prezentovať autorské multimediálne prezentácie.
Návštevníkom i vystavujúcim spríjemní deň od 15 do 16 h vystúpenie brnianskeho bluesového dua Drinkers v podaní Dareka Neumana a Martin Kostaša. Vyhlásenie výsledkov súťaže, spoločná fotografia všetkých účastníkov a ukončenie celej akcie sa predpokladá približne o 17:30 h.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

viac k udalosti na :

https://www.facebook.com/events/1408822656065101/

http://irisfoto.eu/

 

Pridaj komentár