PMOF

Petzvalov mapový okruh fotoklubov 2019 vyhodnotenie

4. októbra 2019 sa uskutočnilo v galérii Limes v Komárne vyhodnotenie 24. ročníka PMOF. Piešťanskému fotoklubu sa podarilo obsadiť pekné 3. miesto

Výsledky súťaže

1. miesto         Fotoklub  HELIOS  Komárno

2. miesto         Fotoklub ROKOŠ pri MsKS Bánovce nad Bebravou

3. miesto         Piešťanský fotoklub

4. miesto         Fotoklub GRANUS Podbrezová

5. miesto         Fotoklub RK 1924 Ružomberok

6. miesto         Fotoklub HEXAGON Nové Zámky

7. miesto         Fotoklub K. Plicku Martin

8. miesto         Fotoklub FÉNIX Považská Bystrica

9. miesto         Fotoklub pri KC A. Sládkoviča Detva

10. miesto       Fotoklub GAMA Žilina

11. miesto       Banskobystrický fotoklub

12. miesto       Združenie košických fotografov K – 91

13. miesto       Fotoklub NITRA pri KOS Nitra

14. miesto       Fotoklub OBZOR pri KKS Žilina

15. miesto       Fotoklub AMFO Zvolen

Cieľom súťaže PMOF je aktivizovať a podporovať tvorivosť amatérskych fotografov, poskytnúť im možnosť konfrontovať vlastnú tvorbu s inými autormi v rámci celého Slovenska. Porovnáva sa vyspelosť, kvalita a úroveň jednotlivých klubov. Fotografi súťažia ako kolektív, čo je na tejto súťaži tiež výnimočné. Jeho účastníkmi sú členovia 15 najlepších fotoklubov, ktorí prispievajú 15-timi najkvalitnejšími fotografiami. Kolekcia fotografií každého klubu rotuje v ostatných zúčastnených kluboch, kde ju členovia hodnotia bodovaním. Je to jedna z najobjektívnejších foriem hodnotenia súťaže na Slovensku. Kolekciu 24. ročníka vytvorilo 225 fotografiami od 125 autorov 15 fotoklubov.

Viac tu: https://www.ros-komarno.sk/products/petzvalov-mapovy-okruh-fotoklubov-2019-4-10-2019/